Darbo laikas: I-IV: 8:00 – 22:00; V: 8:00-21:00, El. paštas. : info@gargzdukc.lt

Pažintinis-orientacinis žaidimas „MENO IEŠKYNĖS“

DALYVAUK IR LAIMĖK PRIZUS!!! ATRASK NET 20 PASLĖPTŲ MENO OBJEKTŲ GARGŽDUOSE!!! #menoieskynes

APIE ŽAIDIMĄ

Pažintinis-orientacinis žaidimas „MENO IEŠKYNĖS“ – tai meno projektas, skatinantis Gargždų miesto gyventojus ir svečius kūrybiškai pažinti miesto kultūrą, istoriją, prisileisti prie unikalaus miesto kraštovaizdžio, susipažinti su vietos verslo ir kitomis organizacijomis. Žaidimo tikslas: aktyvinti žaidimo dalyvių kūrybinę veiklą ir turiningą laisvalaikį, ugdyti meninę brandą ir estetinį suvokimą.

ŽAIDIMO NUOSTATAI (parsisiųsti).

Žaidimas vyksta 2023 m. gegužės 15-28 d. Gargžduose. Dalyvauk pats arba suburk bendraminčių komandą. Paskubėk registruotis!

Dalyvis(-iai) registruojasi el. paštu: menoieskynes@gmail.com (nurodo savo kontaktinius duomenis: vardą, pavardę, telefono nr., el. paštą). 

Dalyvis(-iai) nurodytu el. paštu gauna registracijos patvirtinimą ir nuorodą į elektroninį žaidimo žemėlapį su pažymėtais meno objektų taškais (20 objektų).

Užsiregistravęs dalyvis(-iai) ne vėliau kaip iki 2023 m. gegužės 28 d. turi atsiųsti 20 asmenukių iš visų žemėlapyje nurodytų objektų. SVARBU: nuotraukoje turi gerai matytis dalyvis arba dalyvių grupė ir meno objektai.

Surinktas pažymėtų objektų nuotraukas dalyvis(-iai) turi atsiųsti el. paštu menoieskynes@gmail.com (iki 2023 m. gegužės 28 d. 23:59). Nuotraukas rekomenduojame siųsti per nemokamą programėlę www.wetransfer.com nurodant atsisiuntimo nuorodą arba nurodytų el. paštu.

Kviečiame pasinerti į „Meno ieškynes“ ir atrasti net 20 paslėptų meno objektų Gargžduose (objektų sąrašas). 

© 2022 – Gargždų kultūros centras. Autorinės teisės / Asmens duomenų apsauga